Kdo jsem

Jmenuji se Jana Jandová a pracuji jako psycholožka ve zdravotnictví. Jsem psychoterapeutkou ve výcviku se zaměřením na systemickou psychoterapii a hypnoterapii Miltona Ericksona a také se dále vzdělávám v předatestační přípravě pro klinickou psychologii.

Magisterský titul z jednooborové psychologie jsem získala na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Mám za sebou akreditovaný kvalifikační kurz Psycholog ve zdravotnictví a roční studium psychologie na univerzitě Middlesex v Londýně.

V minulosti jsem se podílela na publikační činnosti pro web HR Expert, kde jsem se zabývala tématy pracovní psychologie. Přibližně 2 roky jsem byla součástí týmu Psychologické poradny pro ženy Trustframe.cz a zajišťovala jsem odborné poradenství pro ženy a dívky s různými problémy psychického rázu.  

Od roku 2008 jsem se věnovala vlastnímu webu psychologie.jaknani.cz, který poskytoval rady k přijímacím zkouškám na psychologii. V nabídce webu byly jak různé materiály, tak tipy a rady, jak se na psychologii dostat.

Před samotným studiem psychologie jsem absolvovala praxe na různých pracovištích (dětská psychiatrická léčebna, přípravná třída na ZŠ a rok dobrovolnické činnosti na oddělení dětské neurologie).